Mantum Special

Ledning & Försäljning


 

VD
Greger Strömqvist
0340-54 55 01
greger.stromqvist@mantum.se 

Affärsområdeschef
Johan Söderbaum
0340-54 55 68
johan.soderbaum@mantum.se

 

 

 

Trafikledning



Vid frågor som rör trafikledning kontakta någon av nedanstående.

 

Trafikledare 
Robert Arnudd
0340-54 55 09
robert.arnudd@mantum.se 

Trafikledare

Kenneth Elmrin
0340-54 55 69
kenneth.elmrin@mantum.se 

 


Trafikledare
Niklas Järläng
0340-54 55 77
niklas.jarlang@mantum.se 

 

Trafikledare
Peter Gertsson
0340-54 55 32
peter.gertsson@mantum.se

 Trafikledare
Lukas Gustafsson
0340-54 55 19
lukas.gustafsson@mantum.se

 

 

Customer Service



Vid faktura- och kundservicefrågor ber vi er att kontakta någon av nedanstående.

 

Customer Service
Louise Brink
0340-54 55 95
louise.brink@mantum.se

Customer Service
Viveca Westerbrand
0340-54 55 05
viveca.westerbrand@mantum.se 

 

 Customer Service
 Ida Theorin 
 0340-54 55 03
 lda.Theorin@mantum.se