Mantum Special

Ledning & Försäljning


 

VD
Greger Strömqvist
0340-54 55 01
greger.stromqvist@mantum.se 

Affärsområdeschef
Jon Svensson
0340-54 55 78
jon.svensson@mantum.se

 

Försäljning
Morgan Eriksson
016-400 00 82
morgan.eriksson@mantum.se

 

 

Trafikledning



Vid frågor som rör trafikledning kontakta någon av nedanstående.

 

Trafikledare
Tomas Botin
0340-54 55 76
tomas.botin@mantum.se 

Trafikledare

Kenneth Elmrin
0340-54 55 69
kenneth.elmrin@mantum.se 

 

Trafikledare
Johan Järläng
0340-54 55 71
johan.jarlang@mantum.se

Trafikledare
Niklas Järläng
0340-54 55 77
niklas.jarlang@mantum.se 

 

Trafikledare
Peter Gertsson
0340-54 55 32
peter.gertsson@mantum.se

 

 

 

Customer Service



Vid faktura- och kundservicefrågor ber vi er att kontakta någon av nedanstående.

 

Customer Service
Johan Söderbaum
0340-54 55 68
johan.soderbaum@mantum.se

Customer Service
Viveka Westerbrand (föräldraledig)
0340-54 55 05
viveka.westerbrand@mantum.se