Mantum Logistics

Ledning


 

VD
Greger Strömqvist
0340-54 55 01 
greger.stromqvist@mantum.se

Trafikchef & Försäljning
Johan Nilsson
0340-54 55 63
johan.nilsson@mantum.se

 

 

Trafikledning



Vid frågor som rör trafikledning kontakta någon av nedanstående.

 

Trafikledare Inrikes
Ola Nilsson
0340-54 55 66
ola.nilsson@mantum.se

Trafikledare Inrikes
Urban Långmo
0340-54 55 62
urban.langmo@mantum.se

 

Trafikledare Inrikes
Caroline Jensen (föräldraledig)
0340-54 55 12
caroline.jensen@mantum.se 

 

 

Trafikledare Utrikes
Natalia Kirilyuk
0340-54 55 86
natalia.kirilyuk@mantum.se

Trafikledare Utrikes
Peter Andersson
0340-54 55 88
peter.andersson@mantum.se 

 

Trafikledare Utrikes
Jesper Nyman
0340-54 55 65
jesper.nyman@mantum.se

 

 

Customer Service



Vid faktura- och kundservicefrågor ber vi er att kontakta nedanstående.

 

Customer Service
Frida Strömqvist
0340-54 55 64
frida.stromqvist@mantum.se