Mantum Logistics

Ledning


 

VD
Greger Strömqvist
0340-54 55 01 
greger.stromqvist@mantum.se

Affärsområdeschef
Mikael Arnudd
0340-54 55 07
mikael.arnudd@mantum.se

 

 

Trafikledning



Vid frågor som rör trafikledning kontakta någon av nedanstående.

 

 Trafikledare inrikes
Alexander Patsonen
0340-54 55 11
alexander.patsonen@mantum.se

Trafikledare Inrikes
Anders Bengtsson
0340-54 55 36
anders.bengtsson@mantum.se

 

Trafikledare inrikes
Jonas Sator
0340-54 55 23
jonas.sator@mantum.se

Trafikledare inrikes
Krisitan Hoey
0340-54 55 30
kristian.hoey@mantum.se 

Trafikledare Inrikes
Glenn Sandström
0340-54 55 66
glenn.sandstrom@mantum.se

 

Trafikledare Utrikes
Natalia Kirilyuk
0340-54 55 86
natalia.kirilyuk@mantum.se

Trafikledare Utrikes
Peter Andersson
0340-54 55 88
peter.andersson@mantum.se 

 

Trafikledare Utrikes
Jesper Nyman
0340-54 55 65
jesper.nyman@mantum.se

 

 

Customer Service



Vid faktura- och kundservicefrågor ber vi er att kontakta nedanstående.

 

Customer Service
Frida Strömqvist
0340-54 55 64
frida.stromqvist@mantum.se

Administratör
Anna Augustsson
0340-54 55 25
anna.augustsson@mantum.se