Kontakt

I menyn till vänster hittar ni personliga kontaktuppgifter på respektive funktion.

 

HUVUDKONTOR

VARBERG


Vagnvägen 11
432 32  VARBERG

0340-54 55 00
info@mantum.se

 

Öppettider:
Måndag-Fredag 08.00-17.00 

Se växelns öppettider vid storhelger och helgdagar längre ned på denna sida.

 

 

 

GÖTEBORG


Ringögatan 12
417 07 Göteborg

031-757 15 40
goteborg@mantum.se

KATRINEHOLM


Ljungvägen 11
641 39 Katrineholm

070-145 10 33
htab.katrineholm@mantum.se

HYLTEBRUK


Entreprenadgatan 2
314 34 Hyltebruk

0345-102 21 

 

 

  

KONTAKTUPPGIFTER FÖR RESPEKTIVE BOLAG

Mantum Holding AB

Tel: 0340-54 55 00
Fax: 0340-54 55 10
info@mantum.se 

IT-support » 

Mantum Entreprenad AB

Anläggning:
Tel: 0340-54 55 20
Fax: 0340-54 55 30
entreprenad@mantum.se

Miljö:
Tel: 0340-54 55 40
Fax: 0340-54 55 30
mantum2@mantum.se

 

Slamtömning
Journummer Varberg & Falkenberg
Tel: 070-545 70 44

Journummer Marks kommun
Tel: 033-10 70 50

Mantum Logistics AB

Inrikes:
Tel: 0340-54 55 60
Fax: 0340-54 55 70
Utrikes:
Tel: 0340-54 55 80
Fax: 0340-54 55 90

Försäljning mail:
sales@mantum.se
Inrikes mail:
logistics@mantum.se

Utrikes mail:
international@mantum.se
Mail Import:
import@mantum.se

Mail Export:
export@mantum.se

Terminal och Lager
Tel: 0340-54 55 50
Fax: 0340-54 55 51
lager@mantum.se
 

Mantum Special AB

Varberg
Tel: 0340-54 55 75
Fax: 0340-54 55 70
special@mantum.se

Eskilstuna
tel 016-400 00 80
Fax: 016-51 24 04
special@mantum.se

 

Hyltebruk Transport AB

Hyltebruk
Tel: 0345-102 21

 

 

 

VÄXELNS ÖPPETTIDER STORHELGER/HELGDAGAR

Följande dagar har vår växel stängt år 2018:

Nyårsdagen 1/1
Långfredag 30/3
Annandag Påsk 2/4
Första Maj 1/5
Kristi himmelsfärd 10/5
Nationaldagen 6/6
Midsommarafton 22/6
Julafton 24/12
Juldagen 25/12
Annandag Jul 26/12
Nyårsafton 31/12